Czołem podróżnicy! Lubicie nietypowe pomysły wakacyjne? Coś takiego nieoczywistego? Czy marzycie o przepięknej przyrodzie, bezkresie natury i szerokich drogach? Co powiecie na 10-dniowy wyjazd na Alaskę z wynajęciem na miejscu campera z prysznicem, toaletą i normalną sypialnia i kuchnią? To jest coś co Was kręci? A jak powiemy Wam, że takie marzenie można spełnić za 3990 PLN za osobę w szczycie wakacji to zdecydujecie się od razu? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to czytajcie dalej! W cenie 3990 PLN otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Alaska – Berlin – 2 przesiadki, 17h podróży, dwa bagaże podręczne o wadze 12 kg,

-> wynajęcie campera 4-osobowego z sypialnią, łazienką, kuchnią, prysznicem i wszelkimi udogodnieniami

To wszystko! Po co Wam więcej, jak macie auto, macie bilet i możecie ruszać przed siebie! W tej rewelacyjnej cenie macie termin 12-21 sierpnia lub 20-29 sierpnia. Pytanie na który się skusicie? Pamiętajcie, że jak nie chcecie jeździć camperem to możemy Wam zorganizować pobyt stacjonarny w jakimś fajnym domku w środku lasu i blisko super jeziora, których na Alasce nie brakuje.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Alaska należy terytorialnie do USA, zatem przed wyjazdem trzeba wyrobić ESTA. A auto typu camper w USA, spokojnie można prowadzić na polskim prawie jazdy typu B.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account