Jeśli piesze wycieczki + piękna natura, to jest coś co kochacie najbardziej, to ta propozycja Wam się spodoba. 14-dniowy wyjazd w maju na Alaskę za jedyne … 4990 PLN za osobę! W tej cenie będziecie mieli juz wszystko, loty, noclegi, transfery, ubezpieczenie! Zatem kompleksowa oferta! A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Wiedeń – Alaska – Wiedeń – 2 przesiadki, 22h podróży, bagaż podręczny – pomagamy załatwić transport do Wiednia

-> nocleg ze śniadaniami (13 nocy) w domku w samym lesie i blisko jeziora – Meandering Moose Lodging ,

-> wynajem auta na cały pobyt (to jest konieczność w tamtych regionach),

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko za 4990 PLN za osobę np. w terminie 5-18 maja. Oczywiście ta promocja bazuje na bardzo tanim locie na Alaskę – 1990 PLN za osobę, a zwiedzanie można rozbudować o dodatkowe elementy. Ponadto bagaż rejestrowany też możecie dodać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account