Szukacie pomysłu na wakacje? Lubicie łączone podróże? Co powiecie na zwiedzenie jednych z dwóch największych stolic Ameryki Południowej – Buenos Aires i Rio De Janerio za 3990 PLN za osobę na pełne dwa tygodnie! A nawet więcej bo w sumie 15 dni! Czyż to nie jest rewelacyjna cena? A kryje się za tym:

-> przelot na trasie Gdańsk – Buenos Aires i powrót Rio De Janerio – Gdańsk – 2 krótkie przesiadki, czas podróży 19h, bagaż podręczny w cenie,

-> przelot wewnętrzny między Buenos Aires a Rio De Janerio, 1 przesiadka, 5h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (8 nocy) hotel 4* w centrum Buenos – Hotel Camberland,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) hotel 4* przy najsłynniejszej plaży Copacabana w Rio – Hotel Atlantico Copacabana,

-> transfery z lotniska i na lotnisko busami.

To wszystko zmieściliśmy w rewelacyjnej cenie 3990 PLN za osobę i terminie 5-20 września! Inne terminy w październiku, listopadzie, styczniu, lutym i marcu również możliwe. Możliwe też wyloty z Krakowa, czy też Warszawy. Oczywiście jak chcecie dołożyć zwiedzanie jeszcze jakiś innych miejscowości, czy też zobaczenia najsłynniejszych wodospadów Iguazu w Brazylii, to również jest taka możliwość. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy od Was samych. Zainteresowani? Piszcie na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account