A może to już dobry moment na planowanie wyjazdów wakacyjnych? Co powiecie na wycieczkę w wakacje na Małe Antyle? 9 dni pobytu, fajny lot, dobre hotele i 4490 PLN za osobę za wszystko. Dobra cena? Jeśli tak, to posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Berlin – Aruba – Bonaire – Berlin – 1 przesiadka, 12h podróży, duży bagaż podręczny, lot wewnętrzny bezpośredni,

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w Aruba Blue Village Beach Hotel,

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w Landhuis Belnem Bonaire,

-> transfer z lotniska i na lotnisku,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko za 4490 PLN w terminie 2-10 czerwca. To oczywiście przykładową data, bo długość pobytu można wydłużyć. Można też dodać bagaż rejestrowany na całej trasie, czy też pozmieniać hotele. Pamiętajcie, że teraz trzeba opłacić tylko główny lot – na ten moment 2300 PLN za osobę.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account