Cześć! Jak tak obserwujemy Wasze wiadomości do nas, to uważamy, że lubicie łączone wyprawy – najlepiej kilka miejsc w trakcie jednego wyjazdu. Jeśli tak dokładnie jest to czytajcie koniecznie dalej dzisiejszą propozycję. Za jedyne 3490 PLN za osobę możemy Wam zaoferować 3-tygodniowy wyjazd przez największe miasta Azji. W jednej podróży możecie jedną z następujących kombinacji:

-> Kuala Lumpur + Singapur + Dżakarta

-> Kuala Lumpur + Singapur + Ho Chi Minh

-> Kuala Lumpur + Singapur + Phuket

-> Kuala Lumpur + Singapur + Bangkok 

-> Kuala Lumpur + Singapur + Kolombo

W każdym pakiecie za 3490 PLN otrzymacie od nas, wszystkie przeloty (start i powrót do Warszawy), noclegi ze śniadaniami, transfery wewnętrzne. Dodatkowo w cenie już jest bagaż rejestrowany. Na miejscu będziecie sami zwiedzać, ale my dla Was przygotujemy duży zestaw porad. W każdym mieście spędzicie 6 dni. Czy pojedziecie dalej i będziecie zwiedzać? To zależy tylko od Was. Przykładowe terminy 7-27 stycznia, 18 luteg0 – 10 marca, 6-26 maja. Zainteresowani takim lub innym łączonym wyjazdem? Zrobimy Wam każdą możliwą podróż, piszcie tylko na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account