Pozostajemy w temacie wyjazdów do 1500 PLN. Tym razem polecamy Wam Azory w październiku na 8 dni za jedyne … 1490 PLN za osobę! Tak genialnej ceny na ten kierunek nie widzieliśmy bardzo dawno temu! A w tej cenie macie już przelot, nocleg ze śniadaniami i transfer w dwie strony wraz z pełnym ubezpieczeniem od rezygnacji. A dokładniej:

-> przelot Warszawa – Azory – Warszawa – 1 przesiadka, 8h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w samym centrum i przy wybrzeżu – Hotel Beira Mar,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> pełne ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w terminie choćby od 10 do 17 października za rewelacyjne 1490 PLN za osobę. Taniej być nie może! Zatem jeśli myślicie tylko o Azorach, to drugi raz nie musicie się zastanawiać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Pamiętajcie, że obecnie obowiązuje kupon rabatowy na nasze usługi w postaci voucheru hotelowego. Zatem dla wszystkich, którzy skorzystają z opcji organizacji wyjazdu przez nas, otrzymają rabat na dowolnie wybrany hotel.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account