Kojarzycie tę najładniejszą wyspę na Karaibach, gdzie świnie brodzą w krystalicznie czystej wodzie? Tak jest, to jest Exuma, która należy do terytorium Bahamów. Loty do tego miejsca świata zazwyczaj kosztują od 4000 do 6000 PLN za osobę w dwie strony. Jednak można czasem trafić na genialną promocję jak dzisiaj u nas! Przez okres przyszłorocznych ferii zimowych możecie tam pojechać na 14 dni za jedyne 7390 PLN za osobę! Wydaje się dużo? Zatem rozpisujemy co znajduje się w ofercie:

-> przelot na trasie Warszawa – Exuma – Warszawa – 2 przesiadki, czas podróży 28h w pierwszą stronę i 18h powrót, bagaż rejestrowany w cenie (wymagany nocleg w Toronto) – 2290 PLN za osobę

-> nocleg przy lotnisku w Toronto (terytorium Kanady – wiza nie jest wymagana) – 100 PLN za osobę

-> 14 noclegów ze śniadaniami przy samej plaży w hotelu Island Time Villas – wyspa Exuma – 4900 PLN za osobę

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem – 100 PLN za osobę

To wszystko w szczycie sezonu na przełomie stycznia i lutego. Przykładowy termin – 25.01 – 9.02. Do wyboru są jeszcze terminy listopadowe i styczniowe. Grudzień wykluczony z promocji.

Cena wyjazdu bez wyżywienia wynosi 5390 PLN za osobę. A koszt wyjazdu All Inclusive – 19990 PLN za osobę. Spicie wtedy w 5* hotelu Sands Emerald Bay Golf & Spa Resort.

Kilka uwag – to nie jest wycieczka zorganizowanam, nie zbieramy grupy na tego typu wyjazd. To jest wyjazd na własną rękę. My pomagamy całą podróż zabookować i zorganizować, ale lecicie samodzielnie z naszą zdalną opieką.

To jak działamy jest opisane tutaj -> www.tanibilet.eu/faq. A jak chcecie zabookować wyjazd to piszcie na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account