No i proszę – Bali na 14 dni w listopadzie w cenie 2290 PLN za osobę! To nie jest koszt samego przelotu, a kompleksowego wyjazdu. W cenie macie przelot w dwie strony, noclegi, transfery, ubezpieczenie od rezygnacji! Komplet! A dokładniej:

-> przelot na trasie Warszawa – Bali – Warszawa – 2 przesiadki, 19h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg (12 nocy) w 4* hotelu – The Atanaya Hotel Bali

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko za 2290 PLN za osobę w terminie 16-30 listopada! Oczywiście to jest bazowa opcja wyjazdu. Jeśli tylko chcecie możemy rozbudować ten plan o przemieszczanie się po Bali – dodać wyspę Gili, zwiedzanie Ubud, czy też nocowanie na Nusie Penidzie. Możemy też dodać śniadania do pobytu w danym hotelu, czy wyżywienie HB. Inny typ wyżywienia na Bali nie jest dostępny. A walizka rejestrowana to koszt 200 PLN za osobę. Pamiętajcie jak zawsze – kto pierwszy ten lepszy – nie wiadomo jak długo będą bilety dostępne w tak niskiej cenie.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account