Chyba to Bali zostanie naszym faworytem. Kolejna opcja, tym razem 8-dniowego wyjazdu w listopadzie na rajskie Bali za 2349 PLN za osobę. Komfortowy lot z 1 przesiadką, noclegi przy plaży, transfery, ubezpieczenie od rezygnacji. Czego chcieć więcej? A dokładniej za tę kwotę dostajecie:

-> przelot Warszawa – Bali – Warszawa – 1 przesiadka, 17h podróż, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg przy samej plaży (7 nocy) w Ibis Styles Bali Legian,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w terminie 10-19 listopada. Wylot wieczorem 10-ego, przylot do Polski nad ranem 5-ego. Oczywiście bagaż rejestrowany można dodać. Można też wydłużyć pobyt, dodać zwiedzanie innych wysp. Jak mówią, dla każdego coś miłego!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account