Kto ma ochotę na tydzień wyskoczyć na Bali w maju do 5* hotelu przy samej plaży za 2890 PLN za osobę? Są tu chętni? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

-> przelot na trasie – Warszawa – Bali – Warszawa – 2 przesiadki, czas podróży 24h, bagaż rejestrowany w cenie (wylot z Krakowa +100 PLN) – koszt 1850 PLN za osobę

-> nocleg ze śniadaniami w 5* hotelu przy plaży Nusa Dua – Peninsula Bay Resort – koszt 990 PLN za osobę

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem – koszt 50 PLN za osobę (taxi w dwie strony)

To wszystko w majowym terminie – 14 – 22 maja. Możliwe inne daty w maju z wykluczeniem długiego weekendu majowego. Na Bali istnieje tylko możliwość noclegu ze śniadaniami. Standard all inclusive nie występuje.

Pamiętajcie to nie jest wycieczka grupowa, nie zbieramy grupy na ten wyjazd, organizujemy Wam cały pobyt, przelot i transfery, ale jedziecie sami na własną rękę. My opiekujemy się Wami zdalnie. Jeśli jesteście zainteresowani jak działamy to tutaj jest opis – www.tanibilet.eu/faq. Kontakt jak zawsze na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account