Uwaga petarda! Dwutygodniowy pobyt na Bali oraz wyspie Lombok za jedyne 2790 zł za osobę w szczycie sezonu turystycznego, czyli porze suchej – maj lub czerwiec do dyspozycji! A w ramach tej nieziemskiej ceny gwarantujemy Wam komfortowy przelot z dwoma przesiadkami z Warszawy na pokładzie 5* linii lotniczej. Następnie nocleg w 4* hotelu przy samiutkiej plaży na Bali, jak i również taki sam nocleg na Lombok wraz ze śniadaniami. Dodatkowo gratis dorzucamy odbiory z lotniska oraz transfer łodzią z Bali na Lombok!

Za pełne 14 nocy i 13 dni na miejscu zapłacicie jedyne 2790 PLN! Takie okazje tylko z www.tanibilet.eu!

To przykładowa propozycja wyjazdu jaki możemy zorganizować, hoteli do wyboru jest kilkanaście. Wyjazd możemy dopasowywać i zmieniać zależnie od Waszych oczekiwań.

Przykładowy termin wyjazdu – 9-23 maja. Jak jesteście zainteresowani tą lub inną propozycją piszcie na marcin@tanibilet.eu, a zorganizujemy Wam wymarzone wakacje!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account