Szukacie czegoś bliżej na ferie zimowe, ale z pogodą 30 C i niską ceną? Co powiecie na 11-dniowy wyjazd na Boa Vistę w dwóch opcjach – za 2690 PLN ze śniadaniami lub 3990 PLN w all inclusive. Za którą opcją jesteście? Pamiętajcie, że w w ramach naszej oferty otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Boa Vista – Warszawa – 2 krótkie przesiadki, 10h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (10 nocy) w B&B Salinas Boa Vista niedaleko plaży lub w all inclusive (10 nocy) w Iberostar Club Boa Vista – 5* przy samej plaży,

-> transfer z lotniska w dwie strony,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

Terminy? Od października 2020 do marca 2021. Przykładowy termin – 13 – 23 stycznia. Oczywiście możecie dodać bagaż rejestrowany, czy też skrócić pobyt na wyspie.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account