Najdroższy kierunek świata dzisiaj u nas w najniższej możliwej cenie! 14-dniowy pobyt na boskim Bora-Bora oddalonym 18 tys. km od Polski za jedyne … 7490 PLN za osobę! I to w szczycie sezonu! W tej genialnej ofercie zmieściliśmy:

-> przelot na trasie Berlin – Bora-Bora – Berlin – 2 przesiadki, czas podróży 28h (zaskakująco niski), bagaż rejestrowany w cenie

-> nocleg (13 noce) na lokalnym domu znajdującym się przy samej plaży – Lokai House,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w terminie 26.11 do 10.12 za jedyne 7490 PLN. Mówimy jedyne, ponieważ to najdroższy możliwy kierunek świata. Jeśli chcielibyście inne opcje żywieniowe i pobyty w luksusowych resortach to ceny kształtują się następująco:

-> ze śniadaniami w resorcie – 13900 PLN za osobę

-> z all inclusive w resorcie – 19900 PLN za osobę

-> ze śniadaniami w domku na wodzie – 22900 PLN za osobę

-> z all inclusive w domku na wodzie – 29900 PLN za osobę

Ceny są ekstremalne, bo to ekstremalnie drogi kierunek. Pamiętajcie, że sam lot kosztuje 4500 PLN. Zatem jak się uda Wam znaleźć tańszy nocleg, to wyjazd będziecie mieli jeszcze taniej. Warto dodać, że normalna cena lotu z Warszawy na Bora-Bora wynosi około 10000 PLN. Dlatego to wyjątkowa promocja. Lot jest na Bora-Bora, a nie na Papeete – pamiętajcie o tym 🙂 Zainteresowani? Piszcie na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account