Kolejny pomysł na wyjazd w ferie zimowe! Co powiecie na 10-dniowy wyjazd na Boracay do 4* hotelu za jedyne 3990 PLN za osobę? Fajna opcja w środku sezonu? To posłuchajcie co wchodzi w skład tej ceny:

-> przelot na trasie Wiedeń – Boracay – Wiedeń – 22h podróży, 2 przesiadki, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (9 nocy) w 4* Boracay Mandarin White Resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w terminie 23 stycznia – 4 lutego za jedyne 3990 PLN za osobę. Cenę można jak coś jeszcze obniżyć. Wystarczy wybrać tańszy hotel np. Island Jewel Inn i cena wyjazdu spadnie do … 2890 PLN za osobę! Zatem to od Was zależy jak ten wyjazd będzie wyglądał. Zatem kto się skusi na ferie na Filipinach? W miejscu z najładniejszą wodą świata! (opinia mocno subiektywna).

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account