Planujecie ferie zimowe? Co powiecie na 11 dniowy wyjazd do Cancun z przelotami, noclegami, transferami i ubezpieczeniem od rezygnacji za … 2890 PLN za osobę? Fajna opcja? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Kraków – Cancun – Kraków – 16h podróży, 2 przesiadki, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (10 nocy) w MIO Cancun Hotel Boutique,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu,

To wszystko w terminie 10 – 21 stycznia za 2890 PLN za osobę. A jak chcecie wyżywienie all inclusive to za 4590 PLN za osobę możecie mieć wszystko w cenie z pobytem w hotelu Dos Playas Beach Hotel, przy samej plaży. Oczywiście bagaż rejestrowany można spokojnie dodać do rezerwacji.

amiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account