Wielkanoc w Meksyku? A dokładniej 11 dni w Meksyku za rewelacyjne 2490 PLN za osobę ze śniadaniami lub za 3690 PLN w all inclusive? Którą opcję wybieracie? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 2 przesiadki, 20h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (10 nocy) w 5* hotelu – All Ritimo Cancun Resort lub w 4* Cancun Bay Resort w opcji all inclusive,

->. transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie podroży.

To wszystko za 2490 PLN lub 3690 PLN w terminie 2-12 kwietnia. Data jest oczywiście przykładowa, jak interesuje Was inny termin to po prostu dajcie znać. Dodatkowo oczywiście bagaż rejestrowany można dorzucić, tak samo jak zmienić hotele, czy też zrobić pobyt w dwóch różnych hotelach. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account