Proszę! Takie oferty wyjazdów tylko u nas! Pełne dwa tygodnie na miejscu (15 dni) w Meksyku, a dokładnie w Cancun w pełnym all inclusive za … 5490 PLN za osobę! Mega niska cena za długi wyjazd z fajnym lotem i jeszcze lepszym hotelem! Zainteresowani? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 2 krótki przesiadki, 18h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (14 nocy) w 4* hotelu Oasis Palm przy samej plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w bardzo fajnym wiosennym terminie 14-29 kwietnia za … 5490 PLN za osobę w cenie ze wszystkim! Pamiętajcie do Meksyku testy na COVID-19 nie są wymagane. Dodatkowo jak chcecie zmienić hotel, czy też podzielić pobyt na spanie w dwóch hotelach albo wymienić noclegi na opcje ze śniadaniami, to wszystkie te zmiany są możliwe! To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account