Kochamy takie ceny wyjazdów! Wyjazd na 11 dni w listopadzie do Cancun w Meksyku w opcji all inclusive za … 3990 PLN za osobę! Tak genialnej ceny dawno nie widzieliśmy. A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 2 przesiadki, 2 bagaże podręczne w cenie,

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 4* hotelu – Flamingo Cancun resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w super cenie i terminie od 6 do 17 listopada. Oczywiście hotel można zmienić i bagaż rejestrowany dodać – to jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy od Was. Dodatkowo w cenie macie ubezpieczenie na wypadek chęci rezygnacji z wyjazdu. Inne terminy na listopad i listopad-grudzień również dostępne.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Dalej jest aktywna promocja na nasze usługi. Dlatego zachęcamy!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account