Szukacie czegoś naprawdę ekstra na Sylwestra? Nie przeszkadza Wam po drodze jedna dłuższa przesiadka na zwiedzenia miasta przesiadkowego? To mamy dla Was Meksyk na 9 dni w all inclusive za 5690 PLN za osobę i to na Sylwestra w najlepszym możliwym terminie – 28 grudnia – 6 stycznia! Zatem słuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 2 przesiadki, w pierwszą stronę 21h w USA, 2 bagaże podręczne na osobę

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w 4,5* resorcie – Grand Park Royal Luxury Resort Cozumel,

-> nocleg w hotelu w Filadelfii (1 noc) w 3* hotelu Pod Philly,

-> transfery z lotniska i na lotnisko

To wszystko w terminie 28 grudnia – 6 stycznia za jedyne 5690 PLN za osobę! Tak genialna cena na Sylwestra bardzo rzadko się zdarza. Pamiętajcie, że 28 grudnia od 13:00 do 29 grudnia do 11:00 spędzacie w Filadelfii, a resztę 29 grudnia do 6 grudnia na wyspie Cozumel w Meksyku! Kto chce zatem spędzić Sylwestra na plaży z drinkiem w ręku? Ręka do góry! 🙂 Przypominamy, że od 11 listopada nie ma już obowiązku wizowego do USA. Wystarczy wypełnić zgłoszenie ESTA, wnieść opłatę i możecie jechać!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account