Wrzucamy nam nowy temat wyjazdowy. Posłuchajcie – 12 dni, ferie zimowe, all inclusive, 4* hotel, wyspa Cozumel w Meksyku za … 4990 PLN za osobę! W tej rewelacyjnej cenie oferujemy Wam:

-> przelot na trasie Berlin – Cancun – Berlin – 2 przesiadki, 21h podróży, 2 bagaże podręczne w cenie,

-> nocleg all inclusive (11 nocy) w 4* Grand Park Royal Luxury Resort Cozumel,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w genialnym terminie 23 stycznia – 4 lutego – zatem sam środek ferii zimowych! Kto chętny na ucieczkę od zimy? Oczywiście jak chcecie by sprawdzić Wam inny termin to go podajcie i sprawdzimy możliwości. Dzieci mają odpowiednio zniżkę 95% jeśli dziecko nie skończyło 2 lat, po skończeniu 2 lat, a przed 11 rokiem życie zniżka maleje do 15%. A jeśli dziecko ma już skończone 11 lat to płaci pełną kwotę wyjazdu.

Zainteresowani?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account