Jeśli nie Portugalia, to może Cypr na wakacje 2021? Co powiecie na 8-dniowy wyjazd all inclusive do hotelu 4* za 1990 PLN za osobę? Fajna opcja? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Cypr – Warszawa – 3h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu – Akti Beach Village Resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko za jedyne 1990 PLN np. od 19 do 26-ego lipca 2021! Oczywiście inne opcje na dłuższe wyjazdy, czy też do innego hotelu są jak najbardziej możliwe. Możecie również dodać bagaż rejestrowany za kwotę – 250 PLN za osobę w dwie strony.

Pytanie czy zatem kolejną Waszą destynacją będzie Cypr? Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account