Raz Europa, raz świat, szczególnie, że dawno ten kierunek u nas nie gościł. Dzisiaj Dominikana w listopadzie br. na 11 dni w cenie … 3990 PLN za osobę z pobytem w 5* hotelu all inclusive. Czy może być lepiej? Tak. Posłuchajcie szczegółów oferty:

-> przelot na trasie Warszawa – Dominikana – Warszawa – 1 przesiadka, 14h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 5* hotelu przy samej plaży – Grand Sirenis Punta Cana

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko za rewelacyjne 3990 PLN za osobę w terminie choćby 2-13 listopada. Oczywiście inne terminy są dostępne. Bagaż rejestrowany też możecie spokojnie dodać. Baaa hotel możecie też zmienić, ale .. my byśmy nie zmieniali 🙂 Pamiętajcie rezerwując wyjazd pokrywacie tylko koszt biletów lotniczych – bilety są w pełni ubezpieczone, zatem w razie problemów odzyskujecie pieniądze.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Konkurs potrwa tylko jeszcze kilkanaście dni – zatem nie czekajcie do ostatniej chwili tylko dołączcie – www.tanibilet.eu/konkurs.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account