To jest to na co czekaliście. Zakończyliśmy ostatni miesiąc super konkursem i super opcja wyjazdu na Malediwy, to dlaczego by nowego miesiąca nie zacząć jeszcze lepszą opcja wyjazdu na Sylwestra na Dominikanę?! 9-dniowy wyjazd w all inclusive do pięknego miejsca z jeszcze lepszą pogodą (gwarantowane co najmniej 32 C) za 4690 PLN za osobę. Dokładnie za tę kwotę otrzymacie:

-> przelot na trasie Warszawa – Dominikana – Warszawa – 2 przesiadki, czas podróży 16h, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w 5* hotelu Cooee Grand Paradise Playa Dorada – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko w najbardziej obleganym terminie wyjazdu 27 grudnia – 5 stycznia za genialne 4690 PLN za osobę. Tak tanio na Sylwestra długo znowu nie będzie, zatem jeśli tylko chcecie gdzieś pojechać w tym terminie, do ciepłego miejsca, to lepszej okazji nie będzie. Oczywiście długość pobytu na miejscu można wydłużyć. To jak będzie wyglądał wyjazd zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account