Kolejna bardzo fajna i miła cena na Dominikanę. 8-dniowy wyjazd w grudniu z lotem z 1 krótką przesiadką, noclegiem all inclusive w 5* hotelu i transferem za … 3290 PLN za osobę! A dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Punta Cana – Warszawa – 1 przesiadka, 16h podroży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* hotelu Playabachta Resort – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko za 3290 PLN w terminie np. 3-10 grudnia. Oczywiście inne daty w listopadzie i grudniu dostępne w zbliżonej cenie. Pobyt można również wydłużyć, czy też dodać bagaż rejestrowany. To jak będzie wyglądał wyjazd zależy tylko od Was. Pamiętajcie, że teraz opłacacie tylko koszt biletu lotniczego. Dodatkowo Dominikana do końca roku jako jedyny kraj oferuje pełne i bezpłatne ubezpieczenie na miejscu na wypadek zachorowania i leczenia. Nie są również wymagane testy ani kwarantanna.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account