Kolejny kraj przed Wami na Sylwestra, bez testu, kwarantanny i innych ograniczeń w podróżowaniu. Dominikana na 2 tygodnie przez okres przerwy świąteczno-noworocznej za … 5990 PLN za osobę! Dokładnie w terminie 29.12 – 11.01. Zatem dwa tygodnie! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Punta Cana – Berlin – 1 przesiadka, 14h podroży, duży bagaż podręczny (12 kg) w cenie,

-> nocleg all inclusive (12 nocy) w 4* hotelu przy samej plaży – Be Live Collection,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

Tak dobra cena (5990 PLN za osobę) tylko w terminie 29.12 – 11.01. Oczywiście jak chcecie pobyt wydłużyć to taka opcja też jest. Hotel też można wymienić. A teraz płacicie tylko za bilety lotnicze, ponieważ reszta przed samym wylotem.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account