To jest ten czas! Czas planowania Świąt i Sylwestra. Pamiętajcie, jak chcecie spędzić fajnie koniec roku i nie wydać milionów, to planujcie proszę teraz, nie na ostatnią chwilę. Bo dzięki temu, możecie skorzystać z takiej opcji jak dzisiaj. Święta i Sylwester na Dominikanie – 15 pełnych dni za … 5990 PLN za osobę. W cenie z przelotem, noclegami all inclusive i transferami. A jak będziecie chcieli skorzystać z samych lotów to mamy je za genialne 2000 PLN za osobę. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! A w szczegółach:

-> przelot na trasie Warszawa – Punta Cana – Warszawa – 1 przesiadka, duży bagaż podręczny w cenie (rejestrowany za 100 euro w dwie strony),

-> nocleg all inclusive (14 nocy) w 4* Whala Bavaro – niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko.

To wszystko za genialne 5990 PLN za osobę w terminie 21 grudnia – 5 stycznia. Oczywiście inne daty też dostępne. Hotel naturalnie też możecie zmienić. Wszystko zależy tylko od Was. Pamiętajcie ani linia lotnicza, ani kraj docelowy – Dominikana nie wymaga testów na COVID.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulację 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account