Super last na Dominikanę w all inclusive! 8 dni, przelot bezpośredni, jeszcze teraz w grudniu i cena za osobę … 3450 PLN za osobę! Tak genialnej ceni w grudniu nie widzieliśmy, zatem bookujcie szybko póki jest. Dokładnie za tę cenę dostaniecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Dominikana – Warszawa – 11h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg na osobę + 5 kg bagaż podręczny,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* BlueBay Doradas Villas – przy samej plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 3450 PLN za osobę w terminie 16 – 23 grudnia. Wylot w czwartek nad ranem, a powrót w piątek w Wigilię o 5:50 rano. Zatem na wieczerzę wigilijną spokojnie jeszcze zdążycie. Pamiętajcie, że na Dominikanę nie jest wymagany test ani szczepienie. Oczywiście hotel jak coś można zmienić, bo do wyboru jest wiele różnych obiektów.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulację takiego wyjazdu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account