Cześć! Z czym Wam się kojarzy podróż dookoła świata? Z nieosiągalnym marzeniem? Z powieściami Juliusza Verne? A może z naszą propozycją 3-tygodniowego wyjazdu za genialne 8999 PLN za osobę? Podczas której zwiedzicie Kalifornię, Hawaje, Australię, Filipiny, Japonię? 5 przepięknych krajów, okrążona kula ziemska, nieziemskie wspomnienia i wrażenia, czego chcieć więcej? Jeśli tylko macie urlop na 2024 rok, to nie ma co się zastanawiać. W tytułowej cenie otrzymacie:

-> przelot na trasie Warszawa – Los Angeles – Honolulu – Melbourne – Filipiny – Tokio – Warszawa – wszystkie loty są bezpośrednie, trwają od 4 do 14h – najdłuższy lot do Los Angeles i powrotny z Tokio do Warszawy, na całej trasie macie bagaż podręczny 10 kg – 55 x 40 x 25 cm i plecak około 3 kg mieszący się przed fotelem w samolocie (dopłata do bagażu rejestrowanego około 1600 PLN za osobę – pytanie czy warto), wyloty 10:30, 10:00, 8:00, 2:00, 1:00, 23:00 – głównie poranne lub wieczorne loty

-> nocleg bez wyżywienia (2 noce) w Los Angeles – niedaleko plaży Venice Beach – Foghron Harbor Inn

-> nocleg bez wyżywienia (3 noce) na Hawajach – 4* Hotel Ła Croix – przy plaży Waikiki

-> nocleg bez wyżywienia (6 nocy) w Melbourne w Australii – Best Western Melbourne City Hotel – samo centrum miasta – możemy pomóc z organizacja czasu na miejscu, załatwienie wynajmu samochodu i zwiedzeniem 12 Apostołów czy tez Gór Błękitnych

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) na Filipinach – Wyspa Boracay – The Orient Beach Boracay – przy samej plaży

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w Tokio – Almont Inn Nihonbashi – mega blisko centrum, idealna lokalizacja

-> transfery z lotniska i na lotnisko – wszędzie busy, komunikacja podmiejska – doradzamy dokładnie z którego autobusu skorzystać i jak się dostać na lotnisko

To wszystko za genialne 8999 PLN za osobę w terminie 27 luty – 19 marca 2024. Oczywiście hotele można pozmieniać, możecie skorzystać tylko z samych lotów, które kosztują 5490 PLN za osobę. A możecie też wykorzystać naszą wiedzę, bo w każdym z tych miejsc byliśmy kilka razy. W ramach pakietu OFERTA DNIA pomagamy WAm zabookować całość, ale nie dajemy porad dotyczących zwiedzania, czy też nie pomagamy z załatwieniem wynajmu auta. Jak chcecie taką pomoc to trzeba zamówić opcję PRZELOT + HOTEL. A jak chcecie mieć ułożony plan wyjazdu dzień po dniu, ze wskazaniem co dokładnie robić w którym z miejsc to wtedy trzeba zamówić pakiet VIP.

W sprawie obostrzeń COVID to w każdym z tych miejsc jest wjazd jak za starych czasów – nic nie jest wymagane. Pod kątem wymogów paszportowych – pól roku co najmniej ważny paszport i wyrobiona wiza lub ESTA na USA oraz e-visa na Australię. Do pozostałych krajów wjazd jest bezwizowy. Możemy pomóc w wypełnieniu dokumentów potrzebnych do uzyskania ESTA lub E-VISY do Australii – w ramach opcji WNIOSEK WIZOWY.

Pamiętajcie o naszym kuponie rabatowym na ubezpieczenie turystyczne. Kod rabatowy na ubezpieczenie -35% – Tanibilet35 – https://www.axa-assistance.pl/ubezpieczenie-turystyczne/

Polecamy również założenie karty wielowalutowej ZEN – https://www.zen.com/pl/. Jeśli często jeździsz po świecie i płacisz w internecie na obcojęzycznych stronach, to ta karta to takie Wasze must have. Skończy się z opłatami za przewalutowania i płaceniem prowizji za wypłaty środków z konta za granicą. A na hasło TANIBILET macie 60 dni bezpłatnej subskrypcji i użytkowania karty! 

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Koszt usługi dodatkowy do ceny oferty to w zależności od liczby lecących osób średnio – 59 – 125 PLN za osobę. 

Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

P.S.S. W weekendy i święta nasza firma nie jest normalnie czynna, ale jeśli zamówisz dzisiaj ofertę dnia, to na pewno dzisiaj ten wyjazd pomożemy Ci zarezerwować. Nie zrobimy tego w ciągu kilku minut, ale na pewno do końca dnia. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account