Niech pierwszy kliknie Serduszko, ten kto nigdy nie pomyślał o podróży dookoła świata! Myślę, że jako dziecko, czytając powieści Juliusza Verne o podróży w 80 dni dookoła świata każdy z nas marzył by się na taki wyjazd wybrać. Pokonać zmianę datę i podwójnie przeżyć ten sam dzień. Dzisiaj podróż dookoła świata można odbyć nawet w 2-3 dni, ale … po co się tak spieszyć?! My mieliśmy okazję już kilkukrotnie okrążyć kulę ziemską i według nas to najlepszy sposób na zwiedzanie, dlatego dzisiaj zapraszamy Was do wykorzystania okazji i przeżycia podróży marzeń. Tylko dzisiaj i tylko u nas za jedyne 4990 PLN możecie zwiedzić 3 zróżnicowane miejsca na świecie i odbyć podróż dookoła świata. Przystanki zaplanowaliśmy w Kalifornii, na Hawajach i w … Japonii! Wchodząc w szczegóły, w tej cenie oferujemy Wam:

-> przelot w dwie strony na trasie Warszawa – Los Angeles i powrót Tokio – Warszawa,

-> przeloty wewnętrzne na Hawaje i do Japonii,

-> noclegi w centrum Los Angeles (3 noce), na Hawajach (5 nocy) i w Japonii (8 nocy),

-> transfery wewnętrzne

To wszystko zmieści się w rewelacyjnej kwocie 4990 PLN za osobę! Przykładowy termin podróży to 4-21 lutego. Oczywiście to przykład, możliwości jest trochę więcej. Zaznaczamy jednak, że nie jest to podróż z opiekunem, który będzie z Wami cały czas. My Wam całość zorganizujemy, ale na wyjazd jedziecie samodzielnie. Dodatkowo, jeśli ktoś nie ma wizy do USA, to pomożemy ją załatwić, ale działać trzeba szybko. Oferta bazuje na tanim przelocie, zatem decydujcie się szybko póki jest! Daty wewnętrznych lotów, noclegi, transfery – wszystko można zmienić i cała podróż zależy od Waszej fantazji. Piszcie na marcin@tanibilet.eu i będziemy działać!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account