Szukacie pomysłu na wyjazd w ferie zimowe do ciepłego miejsca z rodziną? Macie dużą rodzinę i chcecie by było tanio? Co powiecie na 15-dniowy wyjazd (pełne 2 tygodnie) do 5* hotelu w Egipcie w all inclusive za … 1950 PLN za osobę?! W cenie przelot, noclegi, transfery, ubezpieczenie od rezygnacji. Całkowita oferta w genialnie niskiej cenie! A dokładnie:

-> przelot na trasie Berlin – Hurghada – Berlin – 1 przesiadka, 7h podróży, bagaż podręczny w cenie (z Warszawy +200 PLN za osobę),

-> nocleg all inclusive (14 nocy) w 5* hotelu przy plaży – Grand Resort Hurghada,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w terminie np. 14-29 stycznia za rewelacyjne 1950 PLN za osobę. Oczywiście bagaż rejestrowany możecie dodać za opłatą 400 PLN za osobę. Można też spokojnie zmienić hotel na inny 5*. Dostępne również loty w tak niskiej cenie do Marsa Alam. Pamiętajcie, że dzieci mają zniżkę, jeśli nie skończą 2 roku życia płacą 5% ceny wyjazdu, a do 11-ego roku mają 10-15% zniżki.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account