Dobra! Lecimy dalej z tematem ciepłych i słonecznych wyjazdów w niskiej cenie. Otóż dzisiaj Emiraty w pełnym all inclusive i pobytem w 5* Intercontinentalu (wszyscy wiecie, że to solidna sieciówka) na 12 dni za … 2890 PLN za osobę! Oczywiście z przelotem bezpośrednim! Zainteresowani? Czytajcie dalej!

-> przelot na trasie Katowice – Emiraty – Katowice – bagaż podręczny, przelot bezpośredni 5,5h (bagaż rejestrowany +450 PLN)

-> nocleg all inclusive (11 nocy) w 5* Intercontinental Abu Dhabi – genialny obiekt o najwyższym standardzie

-> transfer z lotniska i na lotnisko

-> ubezpieczenie wyjazdu

To wszystko za genialne 2890 PLN w terminie 24 maja – 5 czerwca. Godziny lotu 16:00 – 23:30 w pierwszą stronę, powrót 1:15 – 5:15 w Polsce. Pamiętajcie, że teraz opłacacie tylko koszt biletu lotniczego, który na obecną chwilę wynosi 570 PLN za osobę. Jak będziecie chcieli to hotel można zmienić, można też podzielić pobyt na zwiedzanie różnych miejsc w Emiratach, można dodać lot na Malediwy, czy też lot na Sri Lankę – wszędzie z Emiratów juz blisko. Z obostrzeń trzeba tylko wykonać test PCR przed wylotem do Emiratów.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Kalkulacja zrobiona na 2 osoby nocujące w jednym dwuosobowym pokoju.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account