Chcecie wyskoczyć gdzieś na Śpię†a i nie wydać milionów? Co powiecie na 8-dniowy wyjazd all inclusive do 5* w Emiratach za 3690 PLN za osobę? Fajna opcja? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Emiraty – Warszawa – 6h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* hotelu – Marjan Island Resort & Spa (przy samej plaży),

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

Taka super oferta w terminie 22-29 grudnia – zatem idealnie na spędzenie przerwy świątecznej pod palmami. Kto zatem wybiera kąpielówki i bikini zamiast przebrania Świętego Mikołaja?

Pamiętajcie oferty przygotowujemy na zamowienie. Tutaj opis jak działamy – www.tanibilet.eu/FAQ. A tu można złożyć zamowienie na przygotowanie ofert – www.tanibilet.eu/sklep. Oferty przygotowujemy w ciągu 5-6 dni 🙂

*Proponowany wyjazd nie jest zorganizowaną imprezą turystyczną. Każdy element wyjazdu bookujecie samodzielnie, a my jesteśmy od tego by pomóc Wam jak to zrobić.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account