Słuchajcie! Mamy super promocje! Wyjazd na 10 dni do Emiratów i na Sri Lankę w pełnym all inclusive (tu i tu pełen all) za … 4890 PLN za osobę! W cenie ze wszystkimi lotami, hotelami all i transferami! A dokładnie:

-> przelot na trasie Kraków – Emiraty – Katowice – lot bezpośredni, 5,5h podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +500 PLN za osobę), wylot 11:35, powrót 21:00

-> przelot na trasie Emiraty – Sri Lanka – Emiraty – lot bezpośredni, 5,5h podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +400 PLN za osobę), wylot 13:00, powrót 20:00

-> nocleg all inclusive (2 noce) w Hotelu Le Meridien w Emiratach – 5* – niedaleko plaży

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w Hotelu Citrus Hikkudawa na Sri Lance – 4* – niedaleko plaży (możliwość upgrade do 4,5* Hikka Tranz by Cinnamon za 300 PLN więcej za osobę lub do 5* Riu Sri Lanka za 600 PLN za osobę)

-> transfer z lotniska i na lotnisko – lokalny autobus w Emiratach i na Sri Lance

To wszystko za genialne 4890 / 5190 / 5490 PLN za osobę w terminie 4-14 grudnia 2023. Oczywiście żadne testy i szczepienia nie są wymagane, a jako, że wyjazd jest pod koniec roku to teraz tylko musicie pokryć koszt biletów lotniczych – na ten moment 1700 PLN za osobę. Hotele oczywiście można pozmieniać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

P.S.S.S. W weekendy i święta nasza firma nie jest normalnie czynna, ale jeśli zamówisz dzisiaj ofertę dnia, to na pewno dzisiaj ten wyjazd pomożemy Ci zarezerwować. Nie zrobimy tego w ciągu kilku minut, ale na pewno do końca dnia. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account