Chcecie mieć takie widoki jak my, ale nie chcecie wydać majątku? Co powiecie na 15-dniowy wyjazd na Fiji pod koniec 2021 roku (dokładnie listopad 2021) za 7290 PLN za osobę? Z fajnym hotelem i komfortowym lotem z Warszawy! Fajna opcja? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Fiji – Warszawa – 2 przesiada, 31h podróży, bagaż 23 kg na osobę (jak na odległość Fiji od PL to krótka podróż)

-> nocleg ze śniadaniami (14 nocy) w The Naviti Resort – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie wyjazdu

To wszystko za genialne 7290 PLN w terminie 5-23 listopada. Całą podróż zajmie Wam 18 dni, a na miejscu spędzicie pełne 15 dni. Na ten moment musicie zabookować i opłacić bilety lotnicze, nocleg można zapłacić na miejscu (jak i transfer). Bilety są ubezpieczone, zatem gdyby granice były zamknięte lub gdybyście się pochorowali przed wyjazdem to ubezpieczyciel zwraca środki.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Pamiętajcie kalkulacja robiona na 2 osoby zajmujące jeden dwuosobowy pokój.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account