Tani wyjazd w ferie zimowe do rajskiego zakątku świata? Czy to jest możliwe? Jak najbardziej! Z nami wszystko jest możliwe! Dzisiaj proponujemy Wam 12-dniowy wyjazd na Filipiny za …2390 PLN za osobę na przełomie lutego i marca 2020! W tej genialnej cenie otrzymacie od nas:

-> przelot na trasie Berlin – Filipiny – Berlin – 22 podróży, 2 przesiadki, bagaż 23 kg w cenie,

-> noclegi ze śniadaniami na wyspie Malapascua w hotelu Blue Corals Beach Resort (11 nocy),

-> transfer z lotniska na wyspę i z powrotem – szybka łódka.

To wszystko w genialnym terminie 26 lutego – 9 marca za jedyne 2390 PLN za osobę. Oczywiście można by dolecieć szybciej na wyspę, można by wybrać 5* resort, ale wtedy cena wyjazdu będzie wyglądać zupełnie inaczej. A dzięki wybraniu trochę dłuższej podróży i urokliwego butikowego hotelu, otrzymujecie nieziemską cenę za rajski wyjazd. Kto z Was się skusi?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account