Szaleństwo dla wszystkich! Wyjazd na dwa tygodnie na Filipiny, dokładnie na wyspę Boracay w cenie … 3990 PLN za osobę! Lepsze hotele też dostępne! Same loty na samo Boracay – 2590 PLN za osobę. Dokładnie w tej cenie otrzymacie:

-> przelot na trasie Warszawa – Boracay – Warszawa – 2/3 przesiadki, czas podróży około 23h, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany za dopłatą 300 PLN za osobę), wylot 7:20, powrót 15:50

-> nocleg ze śniadaniami (13 nocy) w Bamboo Beach Resort – przy plaży (możliwość dopłaty 300 PLN za osobę do 4* Boracay Ocean Club)

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 3990 / 4390 PLN za osobę w terminie 15 lutego – 2 marca 2023. Oczywiście inne hotele naturalnie dostępne. Co więcej można rozbudować ten wyjazd o zwiedzanie innych wysp – Cebu czy Palawan. To jak ten wyjazd będzie wyglądał zależy tylko od Was. Pamiętajcie o obowiązkowym posiadaniu certyfikatu szczepieniu na COVID przed przylotem na Filipiny.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie. 

P.S.S.S. W weekendy nasza firma nie jest normalnie czynna, ale jeśli zamówisz dzisiaj ofertę dnia, to na pewno dzisiaj ten wyjazd pomożemy Ci zarezerwować. Nie zrobimy tego w ciągu kilku minut, ale na pewno do końca dnia. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account