Marzy Wam się rajski wyjazd w naprawdę niewielkim budżecie? I to nie na 6-7 dni na miejscu, ale pełne 2 tygodnie? Co powiecie na Filipiny za jedyne 2990 PLN? Oczywiście nie mamy na myśli dwutygodniowego pobytu w 2* hotelu w Manili, a dokładnie 2 tygodnie odpoczynku na najpiękniejszych plażach Boracay! W cenie 2990 PLN uwzględniliśmy:

-> przelot z Berlina na Filipiny i z powrotem

-> jeden nocleg ze śniadaniem w Manili (by poznać miasto)

-> 12 noclegów ze śniadaniami w 4* hotelu na Boracay ocean front – Fairways and Bluewater Newcoast

-> transfer z lotniska na Boracay do hotelu i z powrotem

To wszystko za jedyne 2990 PLN! Czyż nie powiecie, że to rewelacyjna cena? A terminy? Oczywiście najlepsze jakie mogą być – listopad 2018! Przykładowy – 5-19 listopada. Marzycie już o Filipinach albo innym kierunku świata? Napiszcie na marcin@tanibilet.eu, a my za Was i dla Was ogarniemy cały wyjazd. Wy tylko pojedziecie sobie na wymarzone wakacje i niczym nie będziecie się stresować!

Zapraszamy!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account