Ta cena 1790 PLN jest naprawdę magiczna. Ostatnio większość naszych ofert jest właśnie w tej cenie. Tak też jest dzisiaj! Za 1790 PLN za osobę możemy Wam zaoferować 8-dniowy wyjazd na Fuerteventurę w all inclusive! W cenie przelot bezpośredni, hotel 4*, transfery i ubezpieczenie! A dokładniej:

-> przelot na trasie Katowice – Fuerteventura – Katowice – 5h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w Primasol Drago Park – niedaleko plaży,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

Terminy? Na przykład 1-8 lipca! Zatem prawdziwe last minute. Alternatywnie 23-30 lipca. Daty na sierpień również dostępne. Pamiętajcie duży bagaż można dodać, a hotel jak coś zmienić!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account