Egzotyka poniżej 3 tys. zł za osobę? Czy to jest możliwe? Tak! Z nami zawsze! Dzisiaj poleca się Gambia na wyjazd listopadowy. 8-dniowy pobyt w Gambii za jedyne 2990 PLN za osobę! Ciekawi oferty? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Gambia – Warszawa – 8h podróży, bagaż rejestrowany w cenie, przelot bezpośredni,

-> nocleg HB (7 nocy) w 3,5* hotelu – African Village,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w rewelacyjnym terminie 1-8 listopada. Zatem jak planujecie ucieczkę przed listopadowym chłodem, to dobrze trafiliście! Pamiętajcie, że obecnie pracujemy z Australii i kontakt jest możliwy tylko za pomocą e-maila lub Facebooka. Hotel można oczywiście zmienić, czy też dodać wyżywienie all – to wszystko zależy od Was.

A jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account