Kolejna Sylwestrowa okazja specjalne dla Was. Wiemy, że na to czekaliście! Otóż dzisiaj na tapecie indyjskie GOA! 12-dniowy wyjazd w opcji HB na Święta i Sylwestra (najdroższy okres w roku) za …. 3690 PLN za osobę! W tej genialnej cenie otrzymujecie:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Goa – Warszawa – 8h podróży, bagaż rejestrowany w cenie,

-> hotel HB (11 nocy) – Rendezvous Beach Resort Panjim. (3,5*),

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w genialnym terminie 22.12 – 3.01. Kto z Was się skusi na taką podroż? Oczywiście jak będziecie chcieli, to hotel naturalnie można zmienić.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować plan wyjazdu to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

*Propozycja wyjazdu nie jest zorganizowaną imprezą turystyczną. Każdy element wyjazdu bookujecie samodzielnie, a my pomożemy Wam to ogarnąć 🙂

 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account