Gran Canaria się dzisiaj poleca na ferie zimowe za jedyne … 1790 PLN za osobę! A w cenie przelot bezpośredni, fajny hotel z HB i transfer z lotniska. Nic tylko jechać i uciekać od mrozu! A dokładniej na ofertę składa się:

-> przelot na trasie Warszawa – Gran Canaria – Warszawa – 5,5h podróży, przelot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg HB (7 nocy) w Bungalows Side Shore (przy plaży),

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko za jedyne 1790 PLN w terminie 4-11 lutego! Mamy jak coś też droższy o 200 PLN za osobę termin 18-25 lutego. Naturalnie hotel możecie wymienić. Zatem nie decydujcie się długo tylko działajcie!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account