Planujecie już ferie zimowe 2019?! Najlepsze First Minute tylko w Tanibilet.eu! Za 1690 PLN możemy Wam zaoferować tygodniowy wyjazd na Gwadelupę! W cenie – komfortowy przelot z jedną przesiadką z Warszawy na Gwadelupę i z powrotem (przesiadka w Europie!), na miejscu odebranie Was przez przedstawiciela pensjonatu z lotniska oraz nocleg ze śniadaniami w pensjonacie Martin! Cały tydzień na Karaibach w szczycie sezonu za 1690 PLN!

A jak marzy Wam się hotel z prawdziwego zdarzenia, z basenem i znajdującym się przy samej plaży, to za jedyne 3290 PLN możecie spędzić tygodniowy urlop w Coco Beach Marie-Galante! Nocleg oczywiście wraz ze śniadaniami!

Terminy wyjazdu? Od grudnia do końca lutego 2019 (z wykluczeniem okresu od 15.12 do 10.01)!

Przykładowy termin 14-21 stycznia. Zatem jak znacie wszystkie szczegóły, to wystarczy napisać na marcin@tanibilet.eu i zabookować wyjazd dla siebie!

Czekamy na Was 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account