Czy da się pobić mega tanią ofertę jeszcze tańszą? Da się! 13 dni we Wietnamie w grudniu 2020 za … 2390 PLN za osobę! A w tym pobyt zarówno w jednym z najpiękniejszy miejsc Wietnamu – Ha Long i przy plaży w miejscowości Da Nang. Za 2390 PLN otrzymujecie następujące elementy:

-> przelot na trasie Kraków – Wietnam – Kraków – 2 krótkie przesiadki, 18h podróży, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami w Ha Long (5 nocy) w Halong Boutique Hotel,

-> nocleg ze śniadaniami w Da Nang (7 nocy) w Prague Hotel – przy plaży,

-> transfer pociągiem między miejscowościami,

-> transfery z lotniska i na lotnisko,

-> pełen ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko za rewelacyjne 2390 PLN za osobę w terminie 9 – 22 grudnia z pełnym ubezpieczeniem od rezygnacji. Czy da się jeszcze lepiej? Nie wiem czy da się jeszcze taniej 🙂

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Dalej możecie skorzystać z kuponu rabatowego na usługę – DobroWraca. Wy macie taniej, a my wspieramy charytatywnie szpitale w walace z obecną pandemią.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account