Podobno pojęcie tanie Hawaje nie istnieje. Jednak nie dla nas! Mimo, że to jest najdroższy stan USA i jedno z najdroższych miejsc na świecie, to z naszą wiedzą wyjazd na Hawaje wyjdzie Was bardzo tanio! 11-dniowy pobyt na Hawajach możemy Wam zaoferować za jedyne … 4490 PLN za osobę! W tej cenie dostaniecie:

-> przelot w dwie strony na trasie Warszawa – Honolulu – Warszawa – 2 przesiadki, 25h podróży, bagaż podręczny w cenie (przesiadki po 2 i 3h),

-> nocleg ze śniadaniami (10 nocy) przy plaży Waikiki Beach – Hotel Waikiki Beachside – pokój z prywatną łazienką,

-> wynajem auta na cały pobyt – np. Hyundai i10.

To wszystko w szczycie sezonu wyjazdowego na Hawaje – styczeń / luty 2021! Np. 12-22 stycznia za jedyne 4490 PLN za osobę. Oczywiście są dostępne inne terminy w styczniu oraz lutym. Bagaż można dodać za 450 PLN w dwie strony za osobę. Dodatkowo plan podróży można rozbudować o wyspy Big Island, Kauai, Maui, Lanai, Molokai. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko do Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Warto już teraz planować wyjazdy na ferie zimowe, bo mamy super konkurs w którym do wygrania są bilety lotnicze do USA czy też Japonii. Szczegóły – www.tanibilet.eu/konkurs.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account