Siedzicie? Lepiej usiądźcie! Tak tanich biletów lotniczych na Hawaje nie było u nas od wieków! Mamy dostęp do biletów lotniczych na Hawaje za 1690 PLN za osobę! Po dodaniu noclegów, śniadań, wynajmów aut, ubezpieczenia wychodzi na to, że możecie pojechać na 14 dni do USA i spędzić 11 dni na Hawajach i 3 dni w San Francisco za jedyne 4390 PLN za osobę! Tak tanio nigdy nie było. Naprawdę nigdy. Zresztą sami widzicie ile kosztują bilety lotnicze, to reszty się można domyślić. A za tę kwotę możemy Wam zaoferować:

-> przelot na trasie Warszawa – Hawaje – Warszawa – 2 przesiadki, 25h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> przystanek na 3 noce w San Francisco,

-> nocleg ze śniadaniami (10 nocy) w Waikiki Beachsided Hotel – przy samej najsłynniejszej plaży Waikiki – pokój z prywatną łazienką,

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w Howard Johnson by Wyndham w samym centrum San Francisco,

-> wynajem auta na Hawajach i San Francisco – cały pobyt,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w ferie zimowe 2021 za jedyne 4390 PLN za osobę! Np. 8-21 lutego! Dostępne również inne terminy aż do końca marca! Gdybyśmy tylko mieli wolne to nie zastanawialibyśmy się długo. Tak tanich biletów na Hawaje nie widzieliśmy bardzo, ale to bardzo dawano temu. Pamiętajcie, że wyjazd możemy dowolnie zmodyfikować pod Was i pod Wasze wytyczne. Pamiętajcie, że na ten moment musicie opłacić tylko koszt biletów lotniczych!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account