Aloha! Wracamy z przytupem na Hawaje. Tym razem 15-dniowy wyjazd za … 3990 PLN za osobę właśnie na Hawaje! Z przelotem, noclegami, transferami i ubezpieczeniem! A to wszystko od lutego do maja 2021! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Hawaje – Warszawa – 3 przesiadki, 29h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> noclegi przy samej plaży na wyspie Big Island (14 nocy) w Ocean Breeze Inn – widok na morze w cenie!

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko w cenie 3990 PLN w terminie np. 3-17 marca! Tak genialnej ceny u nas na Hawaje nie było nigdy, a to wszystko dzięki temu, że bilet lotniczy na Hawaje kosztuje tylko 1590 PLN w dwie strony! Oczywiście to tylko pomysł na to jak ten wyjazd może wyglądać. Możemy oczywiście zwiększyć liczbę zwiedzanych wysp, dodać wynajem auta czy wydłużyć pobyt na miejscu. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was! Pamiętajcie, że teraz opłacacie tylko bilety lotnicze.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account