Był Zanzibar, zatem jest i Kenia. Standardowy temat – ferie zimowe 2021. Wyjazd na 8 dni. Opcja HB – czyli śniadanie + obiadokolacja. Napoje do posiłków w cenie. Przelot z jedną krótką przesiadką i to wszystko za … 2990 PLN za osobę. Oczywiście z ubezpieczenie od rezygnacji! A dokładniej:

-> przelot na trasie Warszawa – Kenia – Warszawa – 1 przesiadka, 13h podróży, bagaż podręczny w cenie

-> nocleg HB (7 nocy) w 4* hotelu Travellers Beach Hotel – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w terminie 16-23 stycznia, 6-13 lutego, 27 lutego – 6 marca. Oczywiście inne daty też są dostępne, czasem może jednak wystąpić różnica w cenie około 100-150 PLN więcej za osobę, jak lot będzie droższy. Możecie też dodać bagaż rejestrowany czy też wyżywienie all inclusive.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account