Był Zanzibar zatem jest i … Kenia! Tym razem w bardzo fajnej opcji. Przelot bezpośredni, nocleg all inclusive, wyjazd na 8 dni w grudniu 2020 za … 3290 PLN za osobę! W tej cenie macie przelot w dwie strony, noclegi all, transfery, ubezpieczenie. A dokładnie:

-> przelot na trasie Katowice – Kenia – Katowice – 9,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w hotelu przy samej plaży – Travellers Beach Hotel,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpiecznie od rezygnacji.

To wszystko za 3290 PLN za osobę w terminie 5-12 grudnia (przykładowy termin). Oczywiście hotel można zmienić. Pytanie zatem czy skusicie się na taką właśnie podroż?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Kupicie Kenię i dzięki temu wygracie bilety do USA czy Japonii – dobry pomysł? Szczegóły – www.tanibilet.eu/konkurs.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account