Kolejny last minute przed Wami! 8 dni w ciepełku, w all inclusive, hotel przy samej plaży, fajne warunki, lot bezpośredni i cena … 3699 PLN za osobę! Już ze wszystkim, wszystkim! Cieżko przejść obejść? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Kenia – Warszawa – 10h podróży, lot bezpośredni, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu Aquarius Club – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3699 PLN w terminie 30.01 – 6.02. Wylot 8:50, przylot na miejsce 21:00, powrót 22:30, przylot do Polski o 6:30 kolejnego dnia. Chcecie dodatkowo bagaż rejestrowany? Wystarczy, że dopłacicie 400 PLN. Chcecie inny hotel? Mamy też 5* Voyager Beach Resort – dopłata 600 PLN za osobę. Zatem to jak będzie wyglądał ten wyjazd to zależy tylko od Was. Bazą są tutaj tanie bilety lotnicze, które kosztują na obecną chwilę – 1999 PLN za osobę. Cena oczywiście może ulec zmianie, zatem kto pierwszy ten lepszy. Pamiętajcie, że teraz opłacacie tylko loty, a hotel na miejscu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Kalkulacja zrobiona na 2 osoby nocujące w jednym dwuosobowym pokoju

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account