Wracamy z super promocją do Kenii – 8-dni z all inclusive i przelotem bezpośrednim za … 3590 PLN za osobę! A jak chcecie super 5* hotel, to w tej samej cenie możecie mieć opcję HB w nim. Zatem do wyboru do koloru. A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Kenia – Warszawa – 9,5h podroży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg na osobę,

-> hotel all inclusive (7 nocy) w Aquarius Beach Club – przy samej plaży lub Diani Reef Beach Resort – w tym opcja HB, ale to 5*

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3590 PLN za osobę w terminie 13-20 lutego. Powrót do PL nad ranem 21.02. Wyjazd ubezpieczony pod takim kątem, że gdyby granice zostały zamknięte czy lot anulowany to macie pełen zwrot kosztów, bo opłata za nocleg jest dokonywana na miejscu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Kalkulacja zrobiona na 2 osoby nocujące w jednym dwuosobowym pokoju

P.S.S. Dalej jesteśmy na Polinezji Francuskiej, zatem najszybszy kontakt przez e-mail biuro@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account